Praca

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zamówień, oferowanie produktów z dostępnego asortymentu,
  • współpraca z klientami, pozyskiwanie nowych punktów
  • realizacja celów sprzedażowych i planów,
  • utrzymanie dobrych kontaktów z kontrahentami,
  • wykorzystywanie skutecznych technik sprzedażowych.

Magazynier / Kierowca - Praca również dla Pań

  • Obsługa magazynowa hurtowni
  • Kompletowanie towaru  zgodnie z zamówieniem klienta
  • Weryfikacja terminów przydatność
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Utrzymanie porządku i dbałość o powierzony obszar

Oferujemy

Firma z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem

MAX oferuje swoim Klientom produkty, które dzięki wysokiej jakości i dostosowaniu do ich oczekiwań sukcesywnie umacniają pozycję rynkową firmy.

Doskonale wiemy, że na nasz sukces składa się praca każdego pracownika Firmy MAX, który będąc częścią naszego zespołu oferuje swoją wiedzę, doświadczenie, nowe spojrzenie i pomysły. W Firmie MAX  tworzymy atmosferę pracy, w której osiągnięcia firmy są jednocześnie sukcesami każdego naszego pracownika. Dbamy o motywację i rozwój zawodowy naszego zespołu.

Jeżeli chciałabyś pracować w szybko rozwijającej się firmie, jesteś ambitny, kreatywny, nie boisz się wyzwań i chciałbyś zostać częścią naszego zespołu, wyślij nam swoją aplikację zawierającą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Firmie MAX Produkcja -Dystrybucja Marek Worwa z siedzibą Rabka Zdrój 34-700 , ul. Kilińskiego 20A , zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 .poz.1000) ".

Jeżeli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, a chciałbyś pracować w Firmie MAX, wyślij nam swoją aplikację na adres praca@maxslodycze.pl . W tytule maila wpisz stanowisko, którym jesteś zainteresowany.