Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: 18 26 80 103 wew. 30
tel.: 18 26 80 103 wew. 31
tel.: 18 26 80 103 wew. 32

fax: 18 26 80 103 wew. 32
tel. kom.: 604 783 724
e-mail: sprzedaz@maxslodycze.pl

Dane adresowe

ul. Fabryczna 8
34-730 Mszana Dolna

NIP 735 213 79 60
REGON 492825794

Hurtownia

Kierownik ds. Klientów Kluczowych i sprzedaży

Sławomir Tokarski 
tel. kom.: 504 941 264
e-mail: slawomir.t@maxslodycze.pl

Kierownik Działu Zakupów Hurtownia

Ewelina Pieczara
tel.: 18 26 80 103 w. 25
tel. kom.:504 898 678
e-mail: ewelina.m@maxslodycze.pl

Specjalista ds. Zamówień ,Dział Zakupów

Wiesława Pieczara
tel.: 18 26 80 103 w.26
tel. kom.: 504 898 006
e-mail: wieslawa.p@maxslodycze.pl

Specjalista ds. zamówień ,Dział Zakupów

Kinga Kasiniak 
tel.: 18 26 80 103 w.27
tel. kom.: 504 898 602
e-mail: kinga.k@maxslodycze.pl

Hurtownia

Kierownik Działu Marketingu

Joanna Czech
tel.: 18 26 80 103 wew.24
tel. kom.: 504 898 576
e-mail: joanna.c@maxslodycze.pl

Dział Kadr

Magdalena Rapacz
tel.: 18 33 10 176 wew. 20
e-mail: magdalena.r@maxslodycze.pl , kadry@maxslodycze.pl

 

Księgowość

Główny Księgowy

Mariusz Jelonek
tel.: 18 33 10 180 wew. 21
e-mail: ksiegowosc@maxslodycze.pl

Księgowa

Elżbieta Sitkowska
tel.: 18 26 80 103 wew. 21
e-mail: ksiegowosc@maxslodycze.pl

Magazyn

Kierownik Magazynu

Sławomir Pękała 

tel. kom.: 504 898 692 wew. 34
e-mail: magazyn@maxslodycze.pl

 

Koordynator ds. rotacji Magazynu

Marzena Kulig 

tel. kom.: 504 941 277

tel. 18 33 10 180 wew. 33
e-mail: magazyn@maxslodycze.pl

 

Mapa dojazdu

Zapisz się do Newslettera
To pole jest wymagane