O nas

Firma Max powstała 1 sierpnia 2002 roku w Rabce – Zdrój. Jak wiele firm zaczynaliśmy bardzo skromnie od małego magazynu i jednego samochodu dostawczego.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji słodyczy. Dzięki ciężkiej pracy całego naszego zespołu zdobyliśmy silną pozycję na rynku. Działamy aktywnie w Małopolsce jako dystrybutor słodyczy, a w Polsce i poza granicami jako producent wafli i cukierków. Wciąż poszerzamy naszą ofertę aby spełniać oczekiwania naszych klientów. Zaufało nam ponad 1000 klientów detalicznych, hurtowych oraz sieciowych.

Dziś jesteśmy firmą, która posiada zaplecze techniczne jak i magazynowe. Posiadamy odpowiednie umiejętności i warunki, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów, marketów, stacji benzynowych oraz hurtowni.

Nasi PH obsługują klientów poprzez mobilny system sprzedaży TEMIGO. Oznacza to, iż dysponują na terenie sklepu klienta pełnym dostępem do aktualnej oferty, promocji, stanów magazynowych oraz płatności. Mogą w każdej chwili przesłać zamówienie do systemu TEMA tak aby zostało szybko zrealizowane a faktura w formie elektronicznej wysłana do klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w roku 2011 poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję słodyczy. Od tego momentu zaczęliśmy wytężone prace nad stworzeniem i wypromowaniem naszej marki AGA. W lipcu 2012 roku zaczęliśmy przebudowę i modernizację zakładu w Mszanie Dolnej przy ul. Fabrycznej 8. Obecnie działamy we własnym obiekcie biurowo - magazynowym z funkcją wysokiego składowania do którego przenieśliśmy się w czerwcu 2013 roku. Pracujemy ciągle nad podniesieniem jakości naszych usług. Naszym celem jest kompleksowa obsługa naszych klientów, którzy na każdym etapie naszej współpracy będą zadowoleni z zaproponowanych przez nas rozwiązań. 

Misją naszej firmy jest wysoka jakość obsługi oraz zadowolenie naszych Klientów co osiągamy poprzez sumienność, rzetelność i szacunek wobec naszych odbiorców i dostawców. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pytania. Zapraszamy do owocnej współpracy.

Nasze atuty 
  • nastawienie na klienta i jego potrzeby
  • szeroka oferta asortymentowa
  • dogodne warunki płatności
  • szybka i profesjonalna obsługa
  • elektroniczny system zamówień
  • elektroniczny obieg dokumentów
  • nowoczesny magazyn wysokiego składowania
  • sprawna logistyka
  • stabilna pozycja na rynku
  • renoma solidnego partnera

 

Prezentacja firmy

Najważniejsze daty
Zapisz się do Newslettera
To pole jest wymagane